Замовлення. Доставка. Сплата

Як зробити замовлення?

  • Самостійно цілодобово ON-LINE
    Щоб замовити вподобані Вам товари, Ви можете самостійно покласти їх в "Кошик", натиснувши відповідну кнопку на сторінці товару. Після цього, Вам необхідно буде "Оформити Ваше замовлення" при цьому у Вас буде можливість зареєструватися як постійний покупець. Це дозволить Вам в подальшому швидше офомлять замовлення без необхідності заново вводити контактну інформацію та адресу доставки. Найближчим часом ВСІ Зареєстровані покупці отримають знижку на свої замовлення.
  • В робочий час по телефону
    Зателефонуйте нам в робочий час і наші фахівці допоможуть Вам оформити замовлення, а також дадуть відповідь на всі питання!

всі замовлення обробляються і передаються в службу доставки протягом 24 годин після розміщення замовлення в робочий час.

Доставка

Всі замовлення в нашому магазині доставляються БЕЗКОШТОВНО

Доставка здійснюється компанією "Нова Пошта" та тільки по Україна (виключаючи тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей і АР Крим). Час доставки після передачі Вашого замовлення кур'єрській службі - згідно з регламентом доставки "Нової Пошти".

В формі замовлення або при розмові з нашим співробітником Ви можете вказати свої побажання по доставці. Ми постараємось зробити все можливе щоб їх виконати.

Сплата

Сплата замовленого товару здійснюється виключно в національній валюті України.

Оплата товару здійснюється при отриманні Вашого замовлення у співробітників "Нової Пошти", після перевірки цілісності упаковки товару.

Відмова від товару, повернення товару

Будь ласка, при доставці товару обов'язково перевіряйте вміст посилки, але не розкриваючи фірмову упаковку товару! Якщо з якої-небудь причини Ви передумали купувати замовлення, Ви можете відмовитися від покупки до того, як оплатіть замовлення та за умови що фірмова упаковка товару не була розкрита!

Після оплати замовлення, повернення парфюмерно-косметичної продукції неможливий згідно чинного законодавства України.

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про захист прав споживачів"
Розділ II, Стаття 9. Права споживача при прідбанні товару належної якості, Пункт 1.
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1023-12/page

Додаток №3 до постанови Кабінету міністрів України
від 19 березня 1994р. N 172
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/172-94 -% D0% BF

За будь-яких виникаючих у Вас питань Ви завжди можете зв'язатися з нами по телефону або через Форму зворотнього зв'язку .
Завжди раді Вам допомогти!